Öncelikle belirtmek isterimki Rabbim herşeyin güzelini Sizlere nasib etsin🌹
Yeni evli olduğum yıllarda evim 40 mk mutfagim 3 mk idi, bir tane kek kalibim yoktu, fırın tepsisinde ne kekler ne börekler yapardım mis gibi 😄🙈
Önemli olan Sevgiyle yapmak kalıp olmasada olur 🌹

Görmüş olduğunuz gereçler 27 yılın birikimi sevgili arkadaşlar, ve 13 yıllık çalışma hayatımda marka üzerine çalışan bir mağazada satış görevlisiydim dolayısıyla tüm indirimler yeni ürünler bire bir elimdedeydi ,isyeriminde büyük etkisi olmuştur.
Videolarimda bircok kalıp ve gereçleri nerdeyse hiç kullanmıyorum, amacım sizlere faydalı tarifler verebilmek,hepinizin evinde kolaylıkla bulunabilecek gereçleri düşünerek veriyorum.
Pek kolay kolay birşey eskimez bende ,Kalıpları bulaşık makinasina atmıyorum kullandiktan sonra elle yıkayıp kaldırırım.
Kesici hiçbir aletle kalıplara temas etmem (bıçak çatal gibi)bunlara dikkat edersek uzun ömürlü oluyor.
Okadar eşyanın hepsinin yerini sırasını herşeyi bilirim ,kızlarım bilgisayar gibisin Anne derler🙈
Düzeni severim aşırı olmamak şartıyla.
Hepinize oldukça uzun killer videosunu sabırla izlediğiniz için tşk ederim 🌹

Reblogged 3 days ago from www.youtube.com

11 COMMENTS

 1. Kalıplarınız o kadar güzel ki.Böyle güzel tam istediğim gibi kalıplarımın olmasını çok isterdim de annem aldırtmaz😭😄

 2. Merhaba Selvi hanım, bende aynen sizin gibi merakliyimdir mutfak eşyalarina.Fakat artık, yavaş yavaş azaltiyorum. Hepsi bakim istiyor,ve yer. Malum herkesin bir kileri yok.
  Rabbim ne çok nimetler vermiş. Şükürnu eda edenlerden eylesin bizleri.
  Hem bazen en pratik şeyler en güzeli.
  Biz şu an Türkiye'de tatil yapıyoruz Devremulkde Mutfak esyakari asgari.Iki tencere, bir demlik , altisar kaşık, çatal, bardak tabak. …Ve evde çok sade döşenmiş. Yetiyor! !!Temizliğide kolay.
  Şöyle bir düşündumde, nekadar yük imiş eşya bana.
  Tabi bu benim kendime özeleştirim
  Sevgiler 💖

 3. Sizə çok teşekkür ederim siz çok harika bir hanımsız Selvi hanım sizin bu temizliyinizə düzeninizə hayranım bu arada ben Azeriyim sizi çok severim ismim Arzu

 4. Her kanala yorum yazan biri değilim ama kanalınızı,anlatisinizi (her ayrıntı ve puf noktalarını vererek, doku testi yaparak anlatışınızı özellikle çünkü bazilari kendi yapıyor kendi tadiyor ama yakından göstermiyor bile) ve alçak gönüllü oluşunuzu cok beğendim. Boşverin yüzünüzü görmesekte olur siz nasıl rahat edecekseniz ve nasıl bozulmadan yolunuza devam edecekseniz öyle yapın. Kanalınızın daha da büyüyeceğinden eminim, yolunuz açık olsun.

LEAVE A REPLY